تبلیغات
در جستجوی ابرهوشمند - آیا خدا وجود دارد؟
 
در جستجوی ابرهوشمند
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : فردین 110       

آیا" ابر هوشمند "وجود دارد؟

?Is there a super-intelligent

"اگر مرا جستجو کنید خواهید یافت؛ وقتی که مرا با تمام قلبتان جستجو کنید مرا پیدا می کنید."(ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَكُمْ ) 

"If you search for me, you will find me when you search for me with all your heart."(( quran

قبل از پرداختن به حقایقی در مورد وجود "او" از خود بپرسیم، اگر  وجود داشته باشد، آیا می خواهم او را بشناسم؟ ...
"super-intelligent" designed us in our highly advanced technology. We have characters in his technology, like the Sims game. Every action by us is applied by him. He wants us to use his help in this game so we can go to the next  Level ? How to "Do not Game Over" ?How to connect with the great programmer .By turning off the confused mind.


Only when our mind is calm and empty will we feel

its presence.
1. آیا "ابرهوشمند" وجود دارد؟

 ما موجوداتی جادویی در زمانی جادویی و در مکانی جادویی هستیم..
زمین جادویی ما یا سفینه در حال پرواز ...  اندازه و جاذبه آن باعث ایجاد لایه نازکی اطراف آن  شده که بیشتر آن نیتروژن و اکسیژن است و  تا 80 کیلومتر بالاتر از سطح زمین را تحت پوشش قرار می دهد. اگر زمین کوچکتر بود امکان وجود اتمسفر غیرممکن بود مانند سیاره تیر. اگر زمین بزرگتر بود، اتمسفر فاقد هیدروژن می شد مانند سیاره مشتری.
زمین تنها سیاره ای است که اتمسفری با ترکیب درست گازها دارد که حیات را برای انسان ها، حیوانات و گیاهان ممکن می سازد.

زمین در فاصله مناسبی از خورشید قرار گرفته است. به نوسانات دمایی که بدن ما به سختی می تواند تحمل کند توجه کنید منفی 30 درجه تا مثبت 120 درجه.
اگر زمین کمی دورتر از خورشید بود همه ما یخ می زدیم. اگر کمی جلوتر بود می سوختیم.  همچنین همزمان دور محور خود نیز می گردد و باعث می شود سطح زمین هر روز به درستی گرم و سرد شود.

سرعت چرخش این سفینه فضایی که بر روی آن سواریم ( ما فرشته های بی بال) 1600 کیلومتر در ساعت است!

سرعت حرکت این سفینه فضایی دور گلوله آتشین فضایی(خورشید): 108000 کیلومتر در ساعت.

با رقص محوری .

سرعت حرکت سفینه ما ، موجودات جادویی در جاده عظیم نور، کهکشان راه شیری، :900.000 کیلومتر در ساعت.

و حرکت این شکوفه عظیم و جادویی در خوشه کهکشانی( با 33 عضو فوق جادویی):2.160.000 کیلومتر در ساعت.

و سرعت انبساط کیهان با میلیاردها خوشه جادویی و آتشین : بیش از سرعت نور! با نیرویی ناشناخته از یک ثابت
 
کیهانی یا انرژی تاریک.


  الله اکبر یعنی موجودی که تمام این کائنات را احاطه کرده.

لذاریات - ما آسمان را با قدرت بنا نهادیم و همچنان آن را گسترش خواهیم داد  ﴿47﴾ماه :سنگ آسمانی عجیب و جادویی، به دلیل کشش گرانشی آن اندازه و فاصله مناسبی از زمین دارد. ماه باعث جزر ومد و حرکت اقیانوس ها می شود بنابراین آب اقیانوس ها راکد نمی ماند، اما در عین حال آب اقیانوس های بزرگ بر روی قاره ها سرازیر نمی شود.

آب. این ماده عجیب و جادویی.. بی رنگ، بی بو و بدون طعم و مزه است، و هیچ موجود زنده ای نمی تواند بدون آن زندگی کند. بیشتر بدن انسان ها، گیاهان و حیوانات از آب تشکیل شده است (تقریبا دو سوم بدن انسان آب است).

آب نقطه جوش و انجماد بالایی دارد. آب به ما اجازه می دهد که در محیطی که نوسان درجه حرارت وجود دارد زندگی کنیم، و دمای بدن ما روی 98.6 درجه ثابت نگه می دارد.

آب یک حلال عمومی است. خاصیت آب این است که می تواند صدها ماده شیمیایی، معدنی و مغذی را در سراسر بدن و در کوچکترین رگ های خونی به جریان بیندازد.

آب از نظر شیمیایی خنثی است. آب تاثیری بر ساختار موادی که منتقل می کند ندارد، و این امکان را برای بدن فراهم می کند که مواد غذایی، دارویی و معدنی را جذب و استفاده کند.

آب کشش سطحی بی نظیری دارد. بنابراین می تواند در گیاهان بر خلاف جاذبه بالا برود و این ماده حیات بخش و همچنین مواد مغذی به نوک بلندترین درختان برسند.

آب از بالا به پایین یخ می زند و یخ روی آب شناور می ماند، بنابراین ماهی ها می توانند در زمستان زنده بمانند.

نود و هفت درصد آب جهان در اقیانوس ها قرار دارد. اما در کره زمین، سیستمی طراحی شده که نمک را از آب جدا می کند و سپس آن آب را در سراسر سیاره زمین پراکنده می سازد.

فرآیند تبخیر آب اقیانوس ها را می گیرد و نمک را بر جای می گذارد، ابرهایی را ایجاد می کند که به آسانی بوسیله باد جابه جا می شوند و آب را برای انسان ها، گیاهان و جانوران در سراسر سیاره به ارمغان می آورند. این سیستم پالایش است که امکان زندگی روی زمین را فراهم می کند، سیستمی که آب را احیا و قابل استفاده مجدد می کند.

مغز جادویی ما... همزمان اطلاعات بسیار زیادی را پردازش می کند. مغز ما تمام رنگ ها و چیزهایی که می بینید را درک می کند، دمای اطراف ما، فشار گام های ما بر زمین، صداهای اطراف، خشکی دهان، حتی بافت و جنس کیبوردمان. مغز احساسات ما، افکار و خاطرات ما را نگهداری و پردازش می کند. همزمان مغز فعالیت های مداوم بدن ما مانند الگوی تنفس، حرکت پلک، گرسنگی و حرکات ماهیچه ها را کنترل می کند.

مغز ما بیش از یک میلیون پیام را در ثانیه منتقل می کند. مغز اهمیت این اطلاعات را می سنجد و اطلاعات غیرضروری را جدا می کند. عملکرد مغز متفاوت از سایر اندام ها است. هوش ما، توانایی در استدلال، احساسات، رویا پرازی و تدبیر، عمل کردن، و ارتباط با دیگران ، توسط مغزمان انجام می شود.

و چشمهای جادویی ما ... هفت میلیون رنگ را تشخیص می دهند. به صورت خودکار متمرکز می شوند و همزمان 1.5 میلیون پیام را ارسال می کنند.

2. آیا او وجود دارد؟

دانشمندان معتقدند که جهان در نتیجه یک انفجار عظیم نور و انرژی بوجود آمده است، که آن را بیگ بنگ می نامند. این انفجار مبدا هر چیزی است که اکنون وجود دارد: آغاز جهان، مبدا فضا، و حتی مبدا اولیه خود زمان.

رابرت جاسترو متخصص فیزیک نجومی، که خود را منکر وجود خدا معرفی می کند، می گوید، "اساس هر چیزی که در جهان اتفاق می افتد در آن لحظه نخستین بنیان نهاده شده است؛ هر ستاره، هر گیاه و هر مخلوق زنده ای در جهان در نتیجه وقایعی که در لحظه انفجار کیهانی اتفاق افتاده بوجود آمده است... جهان ناگهان بوجود آمد و ما نمی توانیم بفهمیم علت آن چیست."

استیون وینبرگ، برنده جایزه نوبل فیزیک، می گوید در زمان این انفجار، "جهان صدها هزار درجه سانتی گراد حرارت داشت... و جهان با نور و روشنایی پر شده بود."

جهان همیشه وجود نداشته است. جهان آغازی دارد... چه چیز باعث آن شد؟ دانشمندان هیچ توضیحی برای انفجار ناگهانی نور و ماده ندارند.

3. آیا او وجود دارد؟

ممکن است بیشتر چیزهای زندگی در تغییر باشد، اما به چیزهایی توجه کنید که هیچگاه تغییر نمی کنند:

جاذبه زمین همیشه وجود دارد، فنجان داغ چای روی میز سرد می شود، زمین طی 24 ساعت دور خود می گردد، و سرعت نور تغییری نمی کند چه روی زمین و چه در کهکشان های دور.

چه چیز باعث می شود قوانین طبیعت هیچگاه تغییر نکنند؟ چرا جهان این چنین منظم و پایا است؟

" دانشمندان تحت تاثیر اعجاب آن قرار گرفته اند. هیچ ضرورت منطقی برای جهان وجود ندارد که از قوانین پیروی کند، چه رسد به پیروی از قوانین ریاضیات. این شگفتی نشات گرفته از این حقیقت است که جهان مجبور به حرکت در این مسیر نیست. آسان است جهانی را تصور کنیم که در آن شرایط به صورت غیرقابل پیش بینی لحظه به لحظه تغییر می کنند یا حتی جهانی که چیزها ناگهان به وجود می آیند و ناگهان از بین می روند."

ریچارد فینمن، برنامه جایزه نوبل الکتروداینامیک کوانتوم، می گوید، " اینکه چرا طبیعت بر پایه ریاضیات است یک معما است... این حقیقت که قوانینی وجود دارند نوعی معجزه است."

4. آیا او وجود دارد؟ کد DNA عملکرد سلول ها را برنامه ریزی می کند.

تمام دستورالعمل ها، آموزش ها، تعلیمات از روی  قصد و نیت هستند. کسی که دستورالعملی می نویسد هدفی دارد.  در هر سلول بدن ما یک کد دستورالعمل با جزئیات کامل وجود دارد، مانند یک  برنامه کامپیوتری .  یک برنامه کامپیوتری از صفر و یک ایجاد شده است مانند این 110010101011000. روشی که آنها کنار هم گذاشته می شوند به کامپیوتر می گوید چه کند. کد DNA نیز از چهار ماده شیمیایی ساخته شده است که  به صورت مختصر A، T ،G ،C   می نامیم. آنها به این صورت در سلول ها کنار هم چیده شده اند CGTGATCGCATGC .و سه میلیارد از این حروف در هر سلول انسان وجود دارد!

درست مانند وقتی که شما تلفن خود را برنامه ریزی می کنید، DNA نیز سلول را راهنمایی می کند. DNA یک برنامه سه میلیارد کلمه ای است که به سلول می گوید چگونه عمل کند. DNA یک دفترچه راهنمای کامل است.

اینها صرفاً مواد شیمیایی نیستند. این ها موادی هستند که عملکرد سلول را هدایت می کنند، و به تفضیل مشخص می کنند که بدن شخص دقیقاً چگونه باید عمل کند.

دلایل طبیعی و بیولوژیکی هیچ توضیحی ندارند که چه زمانی اطلاعات برنامه ریزی شده ایجاد شده اند. شما نمی توانید دستورالعملی را پیدا کنید که چنین اطلاعات جامعی داشته باشد بدون اینکه کسی بدون دانش آن را نوشته باشد.


5. آیا او وجود دارد؟ می دانیم که او وجود دارد زیرا او در طلب ماست. او به صورت مداوم به دنبال این است که ما به سوی او بازگردیم.


او می خواهد شناخته شود. او ما را با این هدف خلق کرده که او را بشناسیم. او در اطراف ما شواهد زیادی برای اثبات وجودش قرار داده و پرسش و جستجو در مورد وجودش را قبل از ما بوجود آورده است.


.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 17 مرداد 1396 03:11 ق.ظ
I think the admin of this website is truly working hard in support of his web
site, because here every information is quality based stuff.
جمعه 13 مرداد 1396 06:57 ب.ظ
Remarkable! Its truly awesome paragraph, I have got much clear idea on the
topic of from this piece of writing.
سه شنبه 2 خرداد 1396 04:47 ق.ظ
Hey! Quick question that's totally off topic. Do you know how to make your
site mobile friendly? My weblog looks weird when viewing from my iphone4.

I'm trying to find a template or plugin that might be able to
correct this issue. If you have any suggestions, please share.

Appreciate it!
فردین 110

Answer questions and solve problems bloggers
http://mihanblog.com/contact
:or contact
https://webgoo.ir/126/پاسخ-به-سوالات-و-حل-مشکلات-وبلاگ-نویسان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
fardyn60@gmail.com

در جستجوی ابرهوشمند و برنامه نویس تکنولوژی کیهانی
in search of super-intelligent and programmer of cosmic technology

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 
   
دریافت کد ابزار آنلاین